background.jpg

נקטו עמדה למען צדק חברתי

אודותינו

glowbalact …

Foerderverein_Israel.svg

היא עמותה רשומה המבוססת בתל אביב. על ידי חיבור היכולות והכישורים האישיים של כולנו אנו פועלים להבאת חירות וצדק לאלה שזקוקים להם באופן נואש.

Kalender

מארגנת אירועי התרמה כמו מרוץ העקבים בציריך (stilettolauf.ch) ומהווה פלטפורמה למימון פרוייקטים.

Milieu

מעורבת באופן פעיל ביציאה לזירות הזנות עם השותפים של העמותה, באזור תל אביב.

Verantwortung

מראה לאחרים את הדרכים הפשוטות להיות חלק מתנועת הצדק החברתי, ודוחקת בארגונים לקחת את האחריות ולהביא לסיומה של העבדות המודרנית.

Oeffentlichkeitsarbeit

מעלה מודעות ומסייעת בחינוך האוכלוסייה בכללותה.

Network

תורמת באופן פעיל לחיבור בין אנשים וארגונים בעלי תחומי עניין דומים.

מי אנחנו

glowbalact היא עמותה רשומה בישראל. אנו מחוייבים למטרתנו להביא לסיומה של העבדות המודרנית. העבודה שלנו כוללת התערבות ונתינת מענה מיידי למי שזקוק לעזרתנו. התשוקה שלנו היא להעלות מודעות על ידי העסקה ויצירתיות, ביחד עם מימון פרויקטים חדשניים. 

הארגון הוקם בשנת 2011 כתוצאה מתחושת מחויבות אישית ועמוקה להתייחס לנושא חסר הפיקוח של סחר בבני אדם וניצול מיני של נשים בשוויץ. ב-2014 glowbalact הרחיבה את פעילותה לישראל. העמותה התמקמה בתל אביב כדי לשתף פעולה עם ארגונים ממשלתיים ולא ממשלתיים, במאבקם בסחר בבני אדם. העמותה הישראלית הינה ארגון עצמאי הפועל בשיתוף עם הארגון השוויצרי.


 

הצהרת כוונות. יחד יש לנו את הכוח, החירות והאחריות לעמוד נגד אי צדק. בואו נעמוד מאוחדים למען אלו שקולם לא נשמע! הצטרפו אלינו!

Team - Switzerland

Dominique Faessler
Dominique Faessler

Board Member, President
dominique.faessler@europartners.org

Tabea Oppliger
Tabea Oppliger

Vorstand Vizepräsidentin glowbalact
tabea@glowbalact.com

Matthias Oppliger
Matthias Oppliger

Global Operations Manager
matthias@glowbalact.com

 Silvia Horvath
Silvia Horvath

Operations Manager Switzerland
silvia.horvath@glowbalact.com

Melanie Renner
Melanie Renner

Event Manager, Sponsorships
melanie.renner@glowbalact.com

צוות - ישראל

Tabea Oppliger
Tabea Oppliger

מייסדת
tabea@glowbalact.com

Adiel Abramson
Adiel Abramson

חברת ועד ועובדת סוציאלית
adielabramson@gmail.com

Matthias Oppliger
Matthias Oppliger

מנהל תפעולי, glowbalact & A.I.R.
matthias@glowbalact.com

Jackie Intrater
Jackie Intrater

Director A.I.R. Ltd kite.pride
jackie@madebyair.com

Maayan Saragani
Maayan Saragani

Social Case Management
maayan.saragani@glowbalact.com

שותפים

שותפים עסקיים

שותף ראשי
Jabez AG Jabez AG

שותפים נוספים
Alive Ministries Alive Ministries BBGmarconex BBGmarconex OPTEN AG OPTEN AG

שותפים לקידום צדק חברתי

A21 A21 Pearl Alliance Pearl Alliance Open Door Open Door ICF Foundation ICF Foundation Operation Blessing Operation Blessing