background.jpg

נקטו עמדה למען צדק חברתי

אודותינו

glowbalact …

Foerderverein_Israel.svg

היא עמותה רשומה המבוססת בתל אביב. על ידי חיבור היכולות והכישורים האישיים של כולנו אנו פועלים להבאת חירות וצדק לאלה שזקוקים להם באופן נואש.

Kalender

מארגנת אירועי התרמה כמו מרוץ העקבים בציריך (stilettolauf.ch) ומהווה פלטפורמה למימון פרוייקטים.

Milieu

מעורבת באופן פעיל ביציאה לזירות הזנות עם השותפים של העמותה, באזור תל אביב.

Verantwortung

מראה לאחרים את הדרכים הפשוטות להיות חלק מתנועת הצדק החברתי, ודוחקת בארגונים לקחת את האחריות ולהביא לסיומה של העבדות המודרנית.

Oeffentlichkeitsarbeit

מעלה מודעות ומסייעת בחינוך האוכלוסייה בכללותה.

Network

תורמת באופן פעיל לחיבור בין אנשים וארגונים בעלי תחומי עניין דומים.

מי אנחנו

glowbalact היא עמותה רשומה בישראל. אנו מחוייבים למטרתנו להביא לסיומה של העבדות המודרנית. העבודה שלנו כוללת התערבות ונתינת מענה מיידי למי שזקוק לעזרתנו. התשוקה שלנו היא להעלות מודעות על ידי העסקה ויצירתיות, ביחד עם מימון פרויקטים חדשניים. 

הארגון הוקם בשנת 2011 כתוצאה מתחושת מחויבות אישית ועמוקה להתייחס לנושא חסר הפיקוח של סחר בבני אדם וניצול מיני של נשים בשוויץ. ב-2014 glowbalact הרחיבה את פעילותה לישראל. העמותה התמקמה בתל אביב כדי לשתף פעולה עם ארגונים ממשלתיים ולא ממשלתיים, במאבקם בסחר בבני אדם. העמותה הישראלית הינה ארגון עצמאי הפועל בשיתוף עם הארגון השוויצרי.


 

הצהרת כוונות. יחד יש לנו את הכוח, החירות והאחריות לעמוד נגד אי צדק. בואו נעמוד מאוחדים למען אלו שקולם לא נשמע! הצטרפו אלינו!

Team - Switzerland

Dominique Faessler
Dominique Faessler

Board Member, President
dominique.faessler@europartners.org

Christa Gerber
Christa Gerber

Board Member, Events
christa.gerber@glowbalact.com

Brigitta Brunner
Brigitta Brunner

Board Member, Lawyer
brigitta.brunner@glowbalact.com

Lindy Hirt-Venn
Lindy Hirt-Venn

Board Member, Public Relations PR
lindy.venn@glowbalact.com

Flurina Hilpertshauser
Flurina Hilpertshauser

Board Member, Streetwork Team Zürich, Public Relations PR
flurina@glowbalact.com

Désirée Nater
Désirée Nater

Administration and Finances
desiree.nater@glowbalact.com

 Silvia Horvath
Silvia Horvath

Social Case Management & Networking
silvia.horvath@glowbalact.com

צוות - ישראל

Tabea Oppliger
Tabea Oppliger

מייסדת
tabea@glowbalact.com

Matthias Oppliger
Matthias Oppliger

מנהל תפעולי, glowbalact & A.I.R.
matthias@glowbalact.com

Esther Haab
Esther Haab

עובדת סוציאלית
esther.haab@glowbalact.com

Adiel Shoshani
Adiel Shoshani

חברת ועד ועובדת סוציאלית
adiel.shoshani@glowbalact.com

Nicole Bryan
Nicole Bryan

Volunteer kite.pride
nicole.bryan@glowbalact.com

Chris Bryan
Chris Bryan

Volunteer kite.pride
chris.bryan@glowbalact.com

Karen Luling
Karen Luling

Social Production Manager
karen.luling@glowbalact.com

שותפים

שותפים עסקיים

שותף ראשי
Jabez AG Jabez AG

שותפים נוספים
Alive Ministries Alive Ministries BBGmarconex BBGmarconex OPTEN AG OPTEN AG

שותפים לקידום צדק חברתי

A21 A21 Pearl Alliance Pearl Alliance Open Door Open Door ICF Foundation ICF Foundation Operation Blessing Operation Blessing